Opinie

Tutaj możesz zapoznać się z opiniami naszych klientów bądź dodać własną.

10 thoughts on “Opinie

  1. Robiłam baleyage,jestem mega zadowolona z jakości usługi i doboru odcienia farby,no i cena też nie wygórowana.
    Serdecznie polecam ?

  2. Salon „Gloss”-nic dodać nic ująć? Od kilku lat jesteśmy wiernymi klientami.Najpierw…mama ..potem ja, mąż,aż końcu moje …dzieci ? Dziś nie może obciąć ich nikt inny. ..tylko Pani Kasia . Pełen profesjonalizm niskim kosztem. W dodatku Panie. ……przesympatyczne :)Gorąco polecam .

  3. Przepiękny salon, usługi świadczone na najwyższym poziomie, cudowna atmosfera- 100% zadowolenia. Dziękuję wspaniałym fryzjerkom!

  4. Jak po każdej wizycie w salonie mega satysfakcja, wysoki standard, bardzo profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera i najlepsza Pani Kasia !!!! Dziękuję

  5. Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół fryzury. Na pewno tam wrócę! 🙂

  6. Jestem ogromnie zadowolona ze strzyżenia i farbowania, na pewno będę tam wracać regularnie. Efekt wizyty jest dokładnie taki, o jaki mi chodziło, a ceny są naprawdę atrakcyjne w porównaniu do innych salonów. Bardzo podobał mi się wystrój. Podsumowując, bardzo polecam.

  7. Po raz pierwszy w życiu wyszłam zadowolona od fryzjera. Dla Pani Oli słowo niemożliwe nie istnieje, z każdych włosów potrafi wyczarować wspaniałą fryzurę.Zawsze ma pozytywne nastawienie do klienta, a przy tym profesjonalnie doradzi. Czas w salonie zawsze należy do przyjemnie spędzonych. Polecam w 100%!!!

  8. S U P E R S A L O N ! ! ! Miałam już dość swojej starej fryzury, a mojemu dotychczasowemu fryzjerowi zdecydowanie brakowało kreatywności.Znajoma poleciła mi salon fryzjerski „GLOSS” Początkowo się wahałam, w końcu nie zmieniałam fryzjera od kilku lat. I opłacio się zaryzykować. Po raz pierwszy ktoś mnie wysłuchał, powiedziałam co mi się podoba. Przesympatyczna Pani szybko zaproponowała mi fryzurę, która (jak to ujeła) podkreśliła moje rysy twarzy, oraz kolor włosów pasujący do mojej karnacji skóry. Dowiedziałąm się również jak mogę lepiej zadbać o moje włosy. Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej fryzury, wiem że dobrze wyglądam przez co jestem pewna siebie i cześciej się uśmiecham :). Jedynym sposób w jaki mogę się odwdzięczyć to polecić ten salon innym. GORĄCO POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *