O salonie

Serdecznie witamy na stronie internetowej salonu fryzjerskiego GLOSS

„Największe piękno tworzy pasja,nie jesteś dla nas klientem – jesteś wyzwaniem”

Salon fryzjerski powstał w 2004 roku z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze klienta. Naszym celem było i jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów,wydobycia go i podkreślenia w sposób absolutnie wyjątkowy – do tego celu dążymy.

Fryzury dobieramy zawsze do wyglądu i osobowości naszych gości,rozpoczynając usługę od uważnego wysłuchania Twojej propozycji. Nie masz pomysłu jak go odmienić ? My zadbamy o to aby w 100% zaspokoić Twoje oczekiwania w oparciu o najnowsze trendy fryzjerskie,które staramy się na bieżąco śledzić i wprowadzać do swoich usług. Dzięki wykwalifikowanemu i zgranemu zespołowi specjalistów zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w utrzymaniu włosów w jak najlepszej kondycji,tak aby już nigdy nie były pozbawione blasku i energii. Podczas świadczonych przez nas usług,higiena i sterylność jest utrzymywana na najwyższym poziomie o czym świadczy fakt otrzymania certyfikatu od Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Indywidualne doradztwo,życzliwa atmosfera,atrakcyjne rabaty to tylko niektóre z atutów salonu fryzjerskiego Gloss. Odwiedź nas i odkryj pozostałe …

Twojemu dotychczasowemu fryzjerowi zdecydowanie zabrakło kreatywności ? Już dziś zadzwoń i umów się u nas na wizytę,która sprawi że dzięki nowym zmianą poczujesz się bardziej pewna siebie.

32 244 10 06

Dołożymy wszelkich starań aby Twoja wizyta w naszym salonie nie była pierwszą i ostatnią. Serdecznie zapraszamy.