Opinie

Tutaj możesz zapoznać się z opiniami naszych klientów bądź dodać własną.

13 thoughts on “Opinie

 1. NIE POLECAM SALONU GLOSS, ustaliłam termin przez booksy na farbowanie włosów, wizyta dzień wcześniej została potwierdzona, w wyznaczonym dniu poszłam do salonu, ale pani fryzjerka zdziwiona stwierdziła że nic nie wie o farbowaniu, że jest sama, zadzwoniła do szefowej a pani powiedziała mi że nie wie jak to się stało że ona też nic nie wie o farbowaniu, twierdząc że booksy ma 2 dni a opinie klientek na booksy o salonie gloss są z przed pół roku, nie polecam salonu GLOSS

  Salon fryzjerski GLOSS pisze:
  Szanowna Pani …..
  Zaraz po Pani wizycie dzwoniliśmy do operatora BOOKSY,który jest naszym opiekunem na ich platformie.
  Odpowiedź z ich strony była stanowcza i brzmiała „W tym dniu nie było takiej rezerwacji,żadnej rezerwacji”.
  Pragnę nadmienić że wcześniej tzn.dwa dni przed Pani wizytą współpracowaliśmy z platformą LAVITO,które zostało przejęte (wykupione) przez BOOKSY i był to okres testowy nowej aplikacji.Dodatkowo aplikację BOOKSY mamy ustawioną tak,aby wszelkie ewentualne wizyty były umawiane z dwudniowym wyprzedzeniem (czyli z dnia na dzień nie da się umówić) po to aby takie sytuacje nie miały nigdy miejsca.
  Odnośnie sprawy komentarzy,wszystkie zostały przeniesione z LAVITO do BOOKSY jak i również wszystkie usługi,co można sprawdzić (do 31.07.2019 potem Lavito przestaje istnieć)i potwierdzić że te same opinie oraz osoby je wystawiające znajdują się na jednej jak i na drugiej platformie.
  Reasumując,nie twierdzimy że dana sytuacja nie miała miejsca,gdyż tak jak pisaliśmy wcześniej wszystko było jeszcze w fazie testowej.
  Dołożymy wszelkich starań aby cała niekomfortowa sytuacja została wyjaśniona przez naszego opiekuna z BOOKSY,ponieważ komentarz uważamy za krzywdzący a dodatkowo staramy się nie zostawiać nie załatwionych spraw do końca.
  Z naszej strony możemy jedynie przeprosić za całą zaistniałą sytuację.
  Pozdrawiamy

 2. Bardzo miła obsługa 🙂 Pani Basia to profesjonalistka 🙂

  Salon fryzjerski GLOSS pisze:
  Dziękujemy za tak miłą pozytywną opinię.
  Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Pani odczucia co do wizyty w naszym salonie pozostały na długi okres czasu niezmienne.
  Zapraszamy ponownie.

 3. bardzo miła obsługa, profesjonalnie i fachowa dobrany kolor, fryzura świetnie się trzyma, nawet długo po wizycie, bardzo polecam 🙂

 4. Robiłam baleyage,jestem mega zadowolona z jakości usługi i doboru odcienia farby,no i cena też nie wygórowana.
  Serdecznie polecam ?

 5. Salon „Gloss”-nic dodać nic ująć? Od kilku lat jesteśmy wiernymi klientami.Najpierw…mama ..potem ja, mąż,aż końcu moje …dzieci ? Dziś nie może obciąć ich nikt inny. ..tylko Pani Kasia . Pełen profesjonalizm niskim kosztem. W dodatku Panie. ……przesympatyczne :)Gorąco polecam .

 6. Przepiękny salon, usługi świadczone na najwyższym poziomie, cudowna atmosfera- 100% zadowolenia. Dziękuję wspaniałym fryzjerkom!

 7. Jak po każdej wizycie w salonie mega satysfakcja, wysoki standard, bardzo profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera i najlepsza Pani Kasia !!!! Dziękuję

 8. Jestem ogromnie zadowolona ze strzyżenia i farbowania, na pewno będę tam wracać regularnie. Efekt wizyty jest dokładnie taki, o jaki mi chodziło, a ceny są naprawdę atrakcyjne w porównaniu do innych salonów. Bardzo podobał mi się wystrój. Podsumowując, bardzo polecam.

 9. Po raz pierwszy w życiu wyszłam zadowolona od fryzjera. Dla Pani Oli słowo niemożliwe nie istnieje, z każdych włosów potrafi wyczarować wspaniałą fryzurę.Zawsze ma pozytywne nastawienie do klienta, a przy tym profesjonalnie doradzi. Czas w salonie zawsze należy do przyjemnie spędzonych. Polecam w 100%!!!

 10. S U P E R S A L O N ! ! ! Miałam już dość swojej starej fryzury, a mojemu dotychczasowemu fryzjerowi zdecydowanie brakowało kreatywności.Znajoma poleciła mi salon fryzjerski „GLOSS” Początkowo się wahałam, w końcu nie zmieniałam fryzjera od kilku lat. I opłacio się zaryzykować. Po raz pierwszy ktoś mnie wysłuchał, powiedziałam co mi się podoba. Przesympatyczna Pani szybko zaproponowała mi fryzurę, która (jak to ujeła) podkreśliła moje rysy twarzy, oraz kolor włosów pasujący do mojej karnacji skóry. Dowiedziałąm się również jak mogę lepiej zadbać o moje włosy. Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej fryzury, wiem że dobrze wyglądam przez co jestem pewna siebie i cześciej się uśmiecham :). Jedynym sposób w jaki mogę się odwdzięczyć to polecić ten salon innym. GORĄCO POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *